Кафедра економіки та фінансів підприємства

економіки та фінансів підприємства

ЗУБКО ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА

доктор економічних наук, доцент
професор кафедри економіки та фінансів підприємства

e-mail: t.zubko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ економічна безпека та конкурентоспроможність підприємства, інноваційні стратегії розвитку підприємств, міжнародна кооперація та зовнішня торгівля, маркетинговий менеджмент

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка підприємства», «Економічна безпека підприємства», «Бізнес-планування»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доктор економічних наук за спеціальностями 08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини та 08.00.04 – економіка та управління підприємствами на тему «Економічна безпека підприємств торгівлі в умовах євроінтеграції», 2023 р.
  • доцент кафедри економічної кібернетики, 2011 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: «Обгрунтування стратегічних рішень з розвитку підприємств в ринкових умовах», 2007 р.
  • інженер-економіст (ОС «спеціаліст»), диплом з відзнакою, Державна академія легкої промисловості України, 1998 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • професор кафедри економіки та фінансів підприємства ДТЕУ, з вересня 2023 р. до цього часу
  • доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015-2023 рр.
  • доцент кафедри менеджменту та бізнес-моделювання Державного університету телекомунікацій 2014-2015 рр.
  • доцент кафедри економічної кібернетики Київського економічного інституту менеджменту
  • 2008-2014 рр.
  • асистент кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну 2003-2008 рр.
  • асистент кафедри менеджменту (до 2001 р. – кафедра економіки та організації виробництва) Київського національного університету технологій та дизайну 1998-2003 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

СПИСОК

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студентства в розвитку  економічної науки та підготовку переможця Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», 2019 р.

• Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студентства в розвитку  економічної науки та підготовку переможця Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Участь в онлайн-лекторії від спікерів міжнародної асоціації Ukraine Global Faculty, 2023 р.
  • Участь в онлайн-лекторії від спікерів міжнародної Щорічної дослідницької конференції «Ринок праці та монетарна політика». 2020 р.
    Цикл навчальних вебінарів з наукометрії "Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science" від компанії «Наукові публікації - Publ.Science».  2020 р.
  • Науково-педагогічне стажування в Празькому економічному університеті «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології» 2019 р.
    Навчально-методичні семінари в рамках Міжнародного інформаційного тижня програми ЄС Еразмус+ в Україні, Еразмус+ офіс в Україні 2019 р.
  • Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього. Дистанційна освіта – сучасний формат» 2020 р.
    Підвищення рівня знання англійської мови до рівня В2 (Upper-Intermediate level) 2018-2019 рр.
  • Навчально-методичний семінар «Методика формування навчально-методичного комплексу дисциплін у хмарному середовищі КНТЕУ» 2018 р.
    Навчально-методичний семінар «Шляхи подолання професійного викладача» 2017 р.
  •  Навчально-методичний семінар «Інтеграція науки в світовий інтелектуальний простір» 2016 р.
     Підвищення кваліфікації на ТОВ «Крос-мікро», Київ. 2016 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член спеціалізованої вченої ради К 26.861.03 «Економіка та управління підприємствами (діяльність зв'язку)»,  2014 -2016 р.

ХОБІ подорожі, сучасне мистецтво

остання редакція 08.10.2023