Кафедра психології

Google Aкадемія

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

ДИСЦИПЛІНИ

«Психологія», «Практична психологія», «Організаційна психологія», «Конфліктологія», «Психологія стресостійкості особистості»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Національний університет внутрішніх справ України (м. Харків, 2002-2007) Національний університет цивільного захисту України (м. Харків, 2008-2011)

Захист дисертації на здобуття наукового ступеню канд.психол.н. Тема дисертації «Особливості професійної деформації у працівників аварійно-рятувальних підрозділів МНС України»
Науковий керівник канд.психол.н., с.н.с. Оніщенко Н.В.

ДОСВІД РОБОТИ

Київський національний торговельно-економічний університет, наукова та педагогічна діяльність, доцент

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Курс у вищій школі педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету (св-во про підвищення кваліфікації 12 СПК 742400 від 25.06.2012р.)

Стажування у Інституті психології імені Г.С. Костюка НАПН України (Пiдстава: направлення № 616/22 вiд 24.02.2017 Київського національного торговельно-економiчного унiверситету)

остання редакція 28.06.2023