Кафедра психології
Кафедра психології

психології

17.01.22р. на кафедрі психології на чолі  з завідувачем кафедри Миронцем С.М.  відбувся методичний семінар на тему:"Алгоритм підготовки та затвердження навчально-методичних розробок"

24.12.2021 р. завідувач кафедри психології Миронець С.М. у період:

з 9.00 до 11.00 провів зустріч з учнями 11 класів
(55 осіб) та вчителями Гімназії «Інтелект» – у ході зустрічі були проведені профорієнтаційні заходи та психодіагностичний тренінг «Твій вибір майбутньої професії»

з 11.30 до 14.00 провів зустріч з учнями 4-х класів (9, 10-2, 11) класів ЗОШ №1 м. Вишгорода -  у ході зустрічі були проведені профорієнтаційні заходи та психодіагностичний тренінг «Твій вибір майбутньої професії» (80 осіб).

23.12.2021 р. завідувач кафедри психології Миронець С.М. провів семінар-тренінг з учнями та вчителями Школи №3 «Сузір’я» на тему «Твій вибір майбутньої професії» 10-11 класи (45 чоловік) (Онлайн).

ВІТАЄМО ШАТІЛОВУ ОЛЕКСАНДРУ СЕРГІЇВНУ

З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!!!

22.12.2021 р. на кафедрі психології відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Phd, асистента кафедри Шатілової Олександри Сергіївни.

Склад ради:

Голова спеціалізованої вченої ради д.е.н.,  Ільченко Н.Б.

Опоненти:д.психол.н, доцент Ткалич М,Г., д. психол.н., Креденцер О.В.

Науковий керівник: д.психол.н., Полунін О.В.

21.12.2021 р. завідувач кафедри психології Миронець С.М. провів семінар-тренінг з учнями 9 класу та вчителями Хотянівської ЗОШ, Вишгородського району.

У заході взяли участь 28 осіб.

20.12.21р. завідувач кафедри психології Миронець С.М.  взяв участь у турнірі з більярдного спорту серед  науково-педагогічних працівників КНТЕУ, де виборов 1 місце.

20.12.2021 р. завідувач кафедри психології Миронець С.М. о 12.00 на запрошення Соціально-гуманітарного управління взяв участь у засіданні Вишгородської міської ради з питань заходів профорієнтаційної роботи з учнями старших класів м. Вишгорода та Вишгородської територіальної громади.

У засіданні взяли участь директора шкіл та спеціалізованих гімназій.

06 та 10.12.21р. кафедрою психології  проведено День гостинності з учнями 10-х, 11-х  класів 136 гімназії м. Києва.

У заході взяли участь представники  університету, батьківського комітету та адміністрація  гімназії.
У ході зустрічі завідувачем кафедри психології С.М. Миронцем, професорами кафедри Корольчуком М.С., Корольчук В.М. здійснено презентацію освітнього середовища та матеріально – технічної бази університету.

Всього до участі у заході 06.10 було залучено  більше 140 осіб  10-11 класів  та  10.12. більше 170 учнів 8-9 класів.

03.12. 2021р. доцент кафедри Войтенко О.В. відвідала  інформаційний онлайн-захід «Horizon Europe Launch Day in Ukraine», організований МОН України для ознайомлення потенційних учасників Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа

30.11.21р. кафедрою психології спільно з Центром профорієнтаційної роботи проведено День гостинності з учнями 10-х класів Кловського ліцею №77. (( м.Київ).

У заході взяли участь представники батьківського комітету та вчителі ліцею.
У ході зустрічі завідувачем кафедри психології С.М. Миронцем, викладачами кафедри доцентом Мостовою І.В., та асистентом кафедри Шатіловою О.С. здійснено презентацію освітнього середовища та матеріально – технічної бази університету. Всього до участі у заході було залучено 35 осіб.
Під час заходу перед учнями виступили Директор Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Людмила В’ячеславівна та Директор центр педагогічних та психологічних досліджень Пасічнюк Ольга Петрівна.
На завершення зустрічі, завідувач кафедри психології, доктор психологічних наук Миронець Сергій Миколайович, провів з учнями майстер клас з демонстрації технік ефективної комунікації.

8.11.21р. Доценти кафедри Вербицька Л.Ф.,Овдієнко І.М. взяли участь в онлайн-конференції «Дитяча психосоматика: тіло, емоції, поведінка». Отримано сертифікати (9 акад. годин), організатор Міжнародна  асоціація Психосоматики та Тілесної терапії.

26.11.21р. проведено відкриту лекцію (онлайн) на тему «Життєстійкість особистості як напрям дослідження сучасної психології» Лекцію провів заступник директора Інституту психології ім. Г.С. Костюка з науково-інноваційної роботи, доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент  НАПН України Кокун Олег Матвійович.
(Залучено більше 150 учасників: студенти, аспіранти, викладачі). Лекція транслювалася також для студентів кафедри психології діяльності в особливих умовах Національного університету цивільного захисту (м. Харків) та слухачам Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (м. Київ). Відповідно до партнерських угод між закладами.

Організатор: кафедра психології

Представники кафедри журналістики та реклами Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної та організаційної підтримки Творчого Рекламного Об’єднання Студентів КНТЕУ взяли участь в організації унікальної бізнес-події «BUSINESS WINSDOM SUMMIT 2021».

26 листопада 2021 року учасники та представники університету кафедри журналістики та реклами Діана Файвішенко, Яніна Лісун, Євгенія Кияниця та представники кафедри психології доцент Олександр Хлонь приєднались до події року Business Wisdom Summit 2021 - «Архітектори нової реальності».

17.11. 2021 року на базі КНУБА в рамках ІV Всеукраїнського круглого столу з міжнародною участю «Актуальні проблеми освітнього процесу в контексті європейського вибору» науково-педагогічні працівники кафедри психології та студенти освітньої програми «Практична психологія» взяли участь в обговоренні проблем формування конкурентноспроможного та конкуретноздатного фахівця в умовах дистанційного навчання, обміні досвідом зі словацькими, польськими колегами щодо впровадження новітніх інформаційних технологій в освітній простір.