Кафедра економіки та фінансів підприємства

e-mail: o.trubey@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ фундаментальні та прикладні дослідження у сфері економіки торгівлі, інженерний підхід в управлінні бізнес-діяльністю

ДИСЦИПЛІНИ «Бізнес-інжиніринг», Практичний курс «Бізнес-симуляція», «StartUp-тренінг»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, 2014 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 - економіка та управління підприємствами, тема дисертації «Торговельне посередництво на ринку споживчих товарів України», 2012 р.

товарознавець продовольчих товарів (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 1995 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2012 р. до цього часу

директор Навчально-наукового центру бізнес-симуляції Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу

старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2012 рр.

викладач, завідувач відділення ВСП «Київський торговельно-економічний коледж» Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1996-2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ ПЕРЕЛІК
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студентів у розвитку економічної науки та підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами», 2015 р.

Подяка ректора  Київського національного торговельно-економічного університет за сумлінну та плідну працю, 2014, 2016 рр.

Подяка за плідну працю та забезпечення об’єктивного оцінювання як члена журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства, 2017, 2018, 2019 рр.

Подяка за високий рівень підготовки студента до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Економіка та управління у сфері торгівлі», 2020 р.

Нагрудний знак "Відмінник освіти України", 2022 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Сертифікований курс "Використання прикладного рішення "BAS Управління торгівлею" (Свідоцтво № 2010073573750 від 26.04.2022), Центрі сертифікованого Навчання ТОВ "Проком", Спілка автоматизаторів бізнесу, 2022 р.

Міжнародний сертифікаційний тренінг-курс «Менеджер з управління бізнес-процесами» згідно вимог стандартів (ISO 9001, BPM CBOK), Українська бізнес-школа, Quay Audit Україна, 2021 р.

Сертифікований онлайн-тренінг «Викладачі 4:0. Ефективні підходи для дистанційної освіти», Центр «Розвиток КСВ», Servier Ukraine, Міністерство молоді та спорту України, UGEN, 2020 р.

Міжнародне стажування «Сучасні методи навчання та інноваційні технології у вищій освіті: європейський досвід та глобальна тенденція»,  Університет фінансів, бізнесу та підприємництва (Софія, Болгарія), 2020 р.

Міжнародний тренінг «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС: переваги та недоліки для українського суспільства», спільний проект Co-funded by the Erasmus+ Programme of the European Union та Київського національного торговельно-економічного університету, № 562453 – ЕРР- 1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE, 2016 р.

Стажування на ТОВ «ФКС Індастрі», 2016 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член методичної ради Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 р. до цього часу

Член вченої ради факультету економіки, менеджменту та психології Київського національного торговельно-економічного університету, 2014 - 2019 рр.

Член журі всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін», Київський національний торговельно-економічний університет, 2019, 2020 рр.

Член журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства, 2017, 2018, 2019 рр.

Викладач Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету, 2012 р. до цього часу

ХОБІ

подорожі, туризм, садівництво