Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю

Дончевська Раїса Степанівна

товарознавства, управління безпечністю та якістю

ДОНЧЕВСЬКА РАЇСА СТЕПАНІВНА

кандидат технічних наук, доцент кафедри
товарознавства, управління безпечністю та якістю

e-mail: r.donchevska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SCOPUS

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

безпечність та якість харчових продуктів, розширення асортименту продуктів із гідробіонтів

​ДИСЦИПЛІНИ

«Товарознавство», «Товарознавство. Харчові продукти», практичний курс «Бізнес-симуляція»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, 2015 р. до цього часу;
  • кандидат технічних наук, спеціальність 05.18.15 - Товарознавство, тема дисертації: «Формування споживних властивостей заморо­жених заливних продуктів із прісноводної риби», 2011 р.;
  • «магістр» спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність», Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, 2007 р.;
  • аспірантка кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету (2009-2011 рр.).

ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу;
  • старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013-2015 рр.,
  • асистент кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2012 рр.
  • завідувач лабораторії кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2011 рр.
  • старший лаборант кафедри економіки підприємництва та міжнародної економіки Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007-2008 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Нагороджена Почесними грамотами ректора КНТЕУ (2012 р., 2018 р.).

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член вченої ради ФТМ Київського національного торговельно-економічного університету МОН України.
  • Член ГО «Українське товариство товарознавців і технологів» з 2010 р. до цього часу;
  • заступник завідувача кафедри;
  • відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • міжнародне стажування  “Uczciwość akademicka” на базі Wyższe Seminarium Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego o wsparcie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warszawa, 2019 р.
  • підвищення кваліфікації у Вищій школі педагогічної майстерності КНТЕУ, 2014 р.
  • стажування в Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» 2016 р.
ХОБІ подорожі, кулінарія

остання редакція 19.04.2023