logo
Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю
Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю
logo
Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю
img

Графік попереднього захисту випускних кваліфікаційних робіт

товарознавства, управління безпечністю та якістю

Графік попереднього захисту

випускних кваліфікаційних робіт студентів 2м курсу ФТМ,

що відбудеться 23-24 листопада

в дистанційному режимі

Склад комісій ПІБ студента, форма навчання

Сидоренко О.В. – голова комісії,

Осика В.А. – член комісії,

Нестеренко Н.А. – член комісії

Базаров Андрій Юрійович, денна,

Зварич Вікторія Владиславівна, денна,

Камінська Владислава Миколаївна, денна,

Кухарський Владислав Віталійович, денна,

Лі Антон Олексійович, денна,

Лісничий Максим Олександрович, денна

Сидоренко О.В. – голова комісії,

Романенко О.В.– член комісії,

Белінська С.О. – член комісії

Желіба Богдан Олександрович, денна,

Перенесієнко Владислав Миколайович, денна,

Синчук Олена Павлівна, денна,

Хоменко Владлена Володимирівна, денна,

Голик Юлія Олександрівна, заочна,

Бондарчук Анна Юріївна, заочна

Сидоренко О.В. – голова комісії,

Вєжлівцева С.П. – член комісії,

Антюшко Д.П. – член комісії

Кублій Владислава Олександрівна, денна,

Масловський Олег Ігорович, денна,

Швець Віталій Сергійович, денна,

Бовкун Ірина Вікторівна, заочна,

Бондаренко Роман Віталійович, заочна,

Валюшко Максим Артурович, заочна

Сидоренко О.В. – голова комісії,

Антюшко Д.П. – член комісії,

Божко Т.В. – член комісії

Вінницький Андрій Миколайович, заочна,

Голобородько Олексій Мааксимович, заочна,

Кисельова Марія Володимирівна, заочна

Сидоренко О.В. – голова комісії,

Романенко О.В. – член комісії,

Вєжлівцева С.П. – член комісії

Мороз Артем Олексійович, денна,

Клімашин Нікіта Віталійович, заочна,

Клочан Станіслав Андрійович, заочна,

Кравець Андрій Володимирович, заочна,

Литвиненко Марина Анатоліївна, заочна,

Лозко Карина Вікторівна, заочна

Сидоренко О.В. – голова комісії,

Романенко О.В. – член комісії,

Шаповалова Н.П. – член комісії

Масенко Іван Володимирович, денна,

Мансурова Альона Ігорівна, заочна,

Мудрицький Костянтин Олегович, заочна,

Новорок Ольга Сергіївна, заочна,

Поліщук Юлія Анатоліївна, заочна,

Сухорукова Валерія Олексіївна, заочна

Сидоренко О.В. – голова комісії,

Мотузка Ю.М. – член комісії,

Кошельник А.В. – член комісії

Тесля Іван Юрійович, заочна,

Тригуб Антон Миколайович, заочна,

Човгун Вікторія Юріївна, заочна

Сидоренко О.В. – голова комісії,

Осика В.А. – член комісії,

Нестеренко Н.А. – член комісії

Заболотний Олександр Юрійович, заочна,

Філатова Аліна Радиславівна, заочна

Осика В.А. – голова комісії,

Сидоренко О.В. – член комісії,

Мотузка Ю.М. – член комісії

Чумакова Поліна Миколаївна, заочна,

Гладун Юлія Олегівна, заочна,

Петрова Дарина Сергіївна, денна

 

22.11.2021
Vita
2419
остання редакція 25.11.2021
457549