Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

АНДРІЄВСЬКА ЛЮДМИЛА ВАЛЕНТИНІВНА

Кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства та митної справи

e-mail: l.andriievska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SCOPUS
Ідентифікатор ResearchID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

товарознавчі дослідження непродовольчих товарів

​ДИСЦИПЛІНИ

“Товарознавство”, “Товарознавство непродовольчих товарів”, “Елітні товари”, практичний курс “Бізнес-симуляція ”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри товарознавства та митної справи , 2018 р.
  • кандидат технічних наук, 05.18.08 «Товарознавство непродовольчих товарів», тема дисертації:
  • " Формування споживних властивостей паперу для виробів санітарно-гігієнічного призначення ", 2014 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри  товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 – 2016 рр.
  • асистент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2015 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2013-2015 рр.
  • Лауреат премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України –міста-героя Києва,  2018 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у підготовку фахівців, розробку і впровадження у навчальний процес інноваційних форм і методів навчання та з нагоди Дня факультету торгівлі та маркетингу, 2017р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• відповідальна за навчальну роботу кафедри,
  • член групи самоаналізу спеціалізації «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі»,
  • член групи забезпечення спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», спеціалізації «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі».
  • наставник академічної групи,
  • методичне керівництво кабінету кафедри А-309 (культтовари, електротовари),
  • профорієнтаційна робота з гімназією «Діалог» м. Києва,
  • участь у зйомках програм присвячених дослідженню якості та безпечності непродовольчих товарів на телеканалах «Київ», «1+1», «НТН», «Новий»
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • 2012 р. - підвищення кваліфікації у Центральному управлінні лабораторних досліджень та експертної роботи ДМСУ.
  • 2017 р. – підвищення кваліфікації у ПАТ «Універмаг «Дитячий світ».
ХОБІ

подорожі, художня література