Кафедра товарознавства та митної справи
Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

Активна молодь – це майбутнє нашої Батьківщини! Студентство готове рухати країну вперед, готове працювати та підкорювати світ. Ми всі намагаємось знайти в собі сили аби продовжувати жити та реалізовуватись, аби весь світ вкотре переконався, яка талановита молодь нашої країни.

Студентське життя насичене та багатогранне, здобувачі вищої освіти беруть активну участь у науковому позанавчальному житті університету. В університету реалізуються освітньо-практичні проєкти, які прокачують soft skills кожного студента.
Здобувачі вищої освіти кафедри товарознавства та митної справи з року в рік постійно обирають свідому роль у соціальному розвитку та  особистому вдосконаленні.

За підсумками рейтингу ТОП-100 кращих студентів університету, 6 представників кафедри увійшли до числа кращих за високі досягнення в навчанні, науковій роботі, громадській діяльності, соціальному та спортивному житті університету.

Нормативно-правова база організації освітнього процесу

остання редакція 14.03.2024