Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

ОСІЄВСЬКА ВАЛЕНТИНА ВАЛЕРІЇВНА

кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства та митної справи

e-mail: v.osiiyevska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Scopus
Web of Science
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

якість непродовольчих товарів, технічне регулювання, елітні товари

ДИСЦИПЛІНИ

“Управління якістю”, “Елітні товари”, “Товарознавство”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів, 2009 р.
  • кандидат технічних наук, 05.19.08 «Товарознавство промислових товарів», тема дисертації: "Споживні властивості нової клейової мастики на основі інгредієнтів у водному середовищі", 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2007р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1998 – 2002 р.р.
  • викладач-стажист, згодом асистент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1998 – 2002 р.р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2019 р.
  • Відзнака Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за найвищий результат в університетському рейтингу «Викладач очима студентів» за 2011/12 н. р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну плідну працю, 2011 р.
  • Грамота Державної пробірної служби Міністерства фінансів України  за вагомий внесок  у підготовку висококваліфікованих фахівців сфери державного пробірного контролю та ювелірної галузі, 2010 р.
  • Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, участь у науково-педагогічній та виховній роботі, 2008 р.
  • 3-я премія другого конкурсу "Інтелектуальний потенціал молодих вчених місту Києву", 2002 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Підвищення кваліфікації у ТОВ «НТЦ ІНСТАЛСЕРВІС». Курс лекцій на тему «Практичні аспекти системи технічного регулювання в Україні», 2018 р.
  • Стажування у Науково-дослідному центрі незалежних споживчих експертиз ”Тест”, 2017 р.
  • Стажування у ПАТ «Універмаг «Дитячий світ», 2013 р.
  • Навчальний курс "Внутрішній аудитор системи управління якістю за ДСТУ ISO 9001:2009" у ДП «Укрметртестандарт», 2009 р.
  • Курс "Методика викладання у вищій школі" Вищої школи педагогічної майстерності КНТЕУ, 2001 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Внутрішній аудитор системи управління якістю  за ДСТУ ІSO 9001, з 2009 р. до цього часу.
  • Медіа-експерт провідних телеканалів України з 2007 р. до цього часу.
  • Науковий редактор міжнародного науково-практичного журналу «Товари і ринки», 2005 – 2019 р.р.
  • Експерт програми "Знак якості" телеканалу Інтер, 2007-2012 рр.

ХОБІ

подорожі, мистецтво, література