Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

ПІРКОВІЧ КАТЕРИНА АНАТОЛІЇВНА

кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства та митної справи

e-mail: k.pirkovich@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

товарознавча оцінка ювелірних виробів, експертиза дорогоцінних металів та виробів з них.

ДИСЦИПЛІНИ

“Товарознавство”, “Товарознавство. Непродовольчі товари”, практичний курс “Бізнес-симуляція” (департамент асортименту та якості).

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів, 2015 р.
  • кандидат технічних наук, «Товарознавство промислових товарів», тема дисертації: "Товарознавча експертиза предметів з дорогоцінних металів для сервірування столу", 2007 р.
  • товарознавець (ОС «спеціаліст»), Київський державний торговельно-економічний університет, 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету / Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу.
  • доцент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 – 2016 рр.
  • старший викладач кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2010 – 2014 рр.
  • асистент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2005 – 2010 рр.
  • завідуюча лабораторією кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2001 – 2002 рр.
  • продавець в ЗАТ «Торговий дім «Березняки», ТОВ «Дистриб’ютор-Центр», 2000 – 2001 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти, 2020 р.
  • Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну та плідну працю та з нагоди святкування Дня факультету торгівлі та маркетингу, 2017 р.
  • Подяка Державної пробірної служби за плідну співпрацю з підготовки висококваліфікованих фахівців сфери державного пробірного контролю та ювелірної галузі, 2011 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Національний музей історії України, 2020 р.
  • Спеціалізована лабораторія з питань експертизи та досліджень Міндоходів, 2015 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2011 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Відповідальна за розподіл студентів на практику.
  • Член групи забезпечення спеціалізації «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі» ОС «бакалавр».
  • Здійснює методичне керівництво кабінетом кафедри А-319.
  • Наставник академічних груп: ФТМ ІІ курсу 20 групи і ІІІ курсу 25 групи.

ХОБІ

виховання та навчання дітей