Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

СІМ’ЯЧКО ОЛЕНА ІВАНІВНА

кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства та митної справи

e-mail: o.simyachko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearchID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

формування споживних властивостей, безпечність та класифікація господарських товарів.

ДИСЦИПЛІНИ

“Товарознавство. Непродовольчі товари”, “Товарознавство”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів, 2011 р.
  • кандидат технічних наук, 05.19.08 – товарознавство промислових товарів, тема дисертації: «Товарознавча оцінка кремнійорганічних покриттів, модифікованих поліакрилатами», 2003 р.
  • товарознавець непродовольчих товарів (ОС «спеціаліст»), Київський державний торговельно-економічний університет, 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• учений секретар Київського національного торговельно-економічного університету, з 2020 р. до цього часу.
  • заступник декана з навчальної роботи товарознавчого факультету (факультету товарознавства та торговельного підприємництва) Київського національного торговельно-економічного університету, 2010 – 2013, 2014 – 2016 рр.
  • заступник завідувача кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету, 2007 – 2010 рр.
  • доцент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів (нині – кафедра товарознавства та митної справи) Київського національного торговельно-економічного університету, з 2007 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету, 2004 – 2007 рр.
  • асистент кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету, 2002 – 2004 рр.
  • викладач-стажист кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського державного торговельно-економічного університету, 1999 р.
  • старший лаборант кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Київського державного торговельно-економічного університету, 1999 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Підвищення кваліфікації в ТОВ „Епіцентр К” (гіпермаркет №1), 2020 р.
  • Підвищення кваліфікації в Спеціалізованій лабораторії з питань експертизи та досліджень Державної фіскальної служби України, 2015 р.
  • Стажування у ВАТ «Київський ювелірний завод», 2008 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ, 2004 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• член вченої ради Київського національного торговельно-економічного університету, з 2020 р. до цього часу.
  • член робочої групи з розробки стандартів вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр» зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі», 2016, 2018 рр.
  • член робочої групи з розробки навчальних планів підготовки за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізаціями «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі» і «Митна справа» ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр», з 2016 р. до цього часу.
  • член робочої групи з розробки освітньо-професійних програм «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі» ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр», 2015 – 2019 рр.
  • член вченої ради факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2010 р. до цього часу.
  • член робочої групи з розробки навчальних планів підготовки за напрямом підготовки/спеціальністю «Товарознавство і торговельне підприємництво» професійними спрямуваннями/спеціалізаціями «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі» і «Товарознавство та експертиза в митній справі» ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр», 2008 – 2015 рр.

ХОБІ

читання художньої літератури та науково-популярних видань, перегляд театральних вистав, рукоділля

остання редакція 04.03.2024