Кафедра журналістики та реклами

журналістики та реклами

ЛІСУН ЯНІНА ВІКТОРІВНА

кандидат економічних наук,
доцент кафедри журналістики та реклами

e-mail: y.lisun@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

медійна глобалізація, стратегічне партнерство, партнерство на Близькому Сході, соціальні медіа, бренд-менеджмент інтегрованих структур бізнесу

ДИСЦИПЛІНИ

“Реклама”, “Рекламний менеджмент“, “Некомерційна реклама”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри менеджменту сфери послуг, 2011 р.

• кандидат економічних наук, 08.00.04. – «Економіка та управління підприємствами», тема дисертації: «Організаційно-економічне забезпечення підвищення якості менеджменту промислового підприємства», 2008 р.

• магістр з економіки, Київський державний університет технологій та дизайну, 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), з 2018 до цього часу

• доцент кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету, 2017 – 2018

• доцент кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну, 2016 – 2017

• доцент кафедри управління послугами Київського національного університету технологій та дизайну, 2009 – 2016

• доцент кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну, 2002 – 2008

• Міністерство соціальної політики України: державна служба, 2000 – 2002

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

За посиланням

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Почесна грамота Київського торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2018 р.

• Почесна грамота Київського національного університету технологій та дизайну МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • II Міжнародний освітній форум «Кращі освітні практики: Україна, Європа, Світ», 2021 р.

• Міжнародний науковий курс професійного розвитку в межах Європейського освітнього проекту.

• «Інноваційні технології та методи навчання: новітні тенденції Європейської освітньої практики» Вища Школа Менеджменту в Домброва Гурнича (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej), 2017 р.

• Підвищення кваліфікації наукових та педагогічних працівників Вища Школа Менеджменту в Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie – WSM), 2015 р.

• Науково-методичний семінар «Стратегія розвитку франчайзингового бренду», 2015 р.

• Семінар-конференція з питань європейських стандартів ISO 9000, ISO 14000, SA 8000, 2014 р.

• Форум з управління людським капіталом Human Capital Forum «Тренінг як інструмент розвитку організації і як форма супроводу змін: досвід України та досвід США», 2014 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член галузевої конкурсної комісії. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. галузь науки "Менеджмент", 2015 р.

ХОБІ

подорожі, спорт, живопис