Кафедра філософії, соціології та політології

філософії, соціології та політології

БОРОВСЬКА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат філософських наук, доцент,
доцент кафедри філософії, соціології та політології

e-mail: l.borovska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher ID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

дослідження прагматично-орієнтованих феноменів свідомості, філософські аспекти екологічних досліджень, сучасне мистецтво

ДИСЦИПЛІНИ

“Філософія”, “Логіка”, “Світова культура”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент, атестат доцента присвоєний рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 23 грудня  2002 р.
  • кандидат філософських наук, спеціальність 09.00.09 «Філософія науки», тема дисертації: "Філософський аналіз стереотипів людської діяльності в культурно-екологічному контексті", 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри філософії, соціології та політології Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу.
  • доцент кафедри філософських та соціальних наук Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2020 рр.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у наукову та педагогічну роботу зі студентами, розробку і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання, 2017 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування у відділі філософських проблем етносу та націй Інституту філософії НАН України ім. Г.С. Сковороди з 02.10.2017 р. по 02.11.2017 р.

ХОБІ

світова література