Кафедра філософії, соціології та політології

філософії, соціології та політології

ГУСЄВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА

кандидат історичних наук, доцент,
доцент кафедри філософії, соціології та політології

e-mail: n.gusieva@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher ID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

політична історія Німеччини, вибори та виборчі системи, політичні конфлікти та шляхи їх розв’язання, формування та розвиток інформаційного суспільства, етика в сучасному бізнесі, соціальна відповідальність бізнесу

ДИСЦИПЛІНИ

«Політологія», «Політичні комунікації», «Політичні інститути та процеси», «Етика бізнесу»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри філософських та соціальних наук, 2015 р.
  • кандидат історичних наук, 07.00.02 – «Всесвітня історія», тема дисертації: «Студентський протестний рух у ФРН в 1960-х рр.», 2010 р.
  • магістр публічного управління та адміністрування, Київський національний торговельно-економічний університет, 2020 р.
  • магістр історії, Київський національний університет імені Т. Шевченка, 2006 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри філософських та соціальних наук (з 2020 р. кафедра філософії, соціології та політології) Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2014 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри філософських та соціальних наук (з 2020 р. кафедра філософії, соціології та політології) Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2010-2014 рр.
  • асистент кафедри філософських та соціальних наук (з 2020 р. кафедра філософії, соціології та політології) Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2009-2010 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну і плідну працю, 2016 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну і плідну працю, 2013 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України, 2020 р.
  • Всеукраїнський науково-практичний тренінг: «1С: Підприємство 8.3»: облік успішності студентів і аналітичний звіт (конфігуруємо робоче рішення за півгодини), КНТЕУ, 2017 р.
  • Всеукраїнський науково-практичний тренінг: «Цифрова трансформація: функціональні можливості системи електронного документообігу M.E.Doc», КНТЕУ, 2017 р.
  • Всеукраїнський науково-практичний тренінг: «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта», КНТЕУ, 2017 р.
  • Інститут проблем сучасного мистецтва, 2014 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності, КНТЕУ, 2010 р.
.

ХОБІ

подорожі, театр, німецька класична та наукова література

остання редакція 05.04.2024