Кафедра філософії, соціології та політології

філософії, соціології та політології

КИЗИМЕНКО ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА

кандидат історичних наук, доцент,
доцент кафедри філософії, соціології та політології

e-mail: i.kyzymenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher ID / Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

філософія, історія, культура, футурологія.

ДИСЦИПЛІНИ

«Філософія», «Культурна спадщина України», «Світова культурна спадщина», «Історія української культури», «Історія українського суспільства».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• 2003 рік захист дисертації на здобуття наукового ступеню кандидат історичних наук, за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни. Тема дисертації: «Суспільно-політичні рухи в Україні ( 90 – ті роки ХХ ст.): історіографія».
  •  Присвоєно вчене звання доцента присвоєно від 23 грудня 2011 року (12 ДЦ, № 029305, протокол № 2/02 - Д).

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри філософських та соціальних наук (з 2019 року –  кафедра філософії, соціології та політології) Київського національного торговельно-економічного університету, 2008 р. до цього часу.
  • старший  викладач кафедри політичної історії  КНЕУ (Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана), 2007 – 2008 рр.
  • старший викладач кафедри джерелознавства КНУКІМ (Київський національний університет культури і мистецтв), 2003 – 2007 рр.
  • асистент, кафедри джерелознавства КНУКІМ (Київський національний університет культури і мистецтв), 1999 – 2003 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота КНТЕУ за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в освітянську справу та з нагоди Дня факультету фінансів та банківської справи, 2011 р.
  • Почесна грамота КНТЕУ за  сумлінну і плідну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, 2016 р.
  • Почесна грамота КНТЕУ у номінації «ФОАІС Найвідданіші – 2019» за вміння проявити творчі здібності, 2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, методичне забезпечення дисципліни «Культурологія», 2008 р.
  • Національна академія мистецтв України,  Інститут проблем сучасного мистецтва,  методичне забезпечення дисциплін «Історія української культури», «Світова культура», 2014 р.
  • Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Факультет філософської освіти і науки, кафедра історії та філософії історії,  методичне забезпечення дисципліни «Історія українського суспільства», 2018 р.
.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Наукове співробітництво Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра новітньої історії України, участь у наукових конференціях, рецензування, опонування дисертацій,  2004 р. до цього часу.
  • Наукове співробітництво ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»,  Спеціалізована вчена рада Д 27.053.01, опонування дисертацій,  2011 р. до цього часу.
  • Член Асоціації міжнародного освітнього та наукового співробітництва (АМОНС).

ХОБІ

подорожі,  екотуризм, музеї та колекції України та світу.

остання редакція 05.04.2024