Кафедра філософії, соціології та політології

філософії, соціології та політології

КРАСІЛЬНІКОВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

кандидат історичних наук, доцент
кафедри філософії, соціології та політології

e-mail: o.krasilnikova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher ID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

історія України, історія православ’я, філософія, формування та розвиток інформаційного суспільства, етика в сучасному бізнесі

ДИСЦИПЛІНИ

«Філософія», «Етика бізнесу», «Дипломатичний та діловий протокол та етикет»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат історичних наук, 07.00.01 – «Історія України», тема дисертації: «Український церковно-православний рух 1917-1921 рр.», 2007 р.
  • магістр історії, Київський національний університет імені Т. Шевченка, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри філософських та соціальних наук (з 2020 р. кафедра філософії, соціології та політології) Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу.
  • доцент кафедри суспільних наук Українського державного університету фінансів та права, 2008-2016 рр.
  • завідувач відділу аспірантури Українського державного університету фінансів та права, 2007-2008 рр.
  • викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін в ДЗ «Київський коледж зв’язку», 2005-2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну і плідну працю, 2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти», Міністерство цифрової інформації України, 2023 р.
  • Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) для освітян на тему: «Інтерактивні технології та хмарні сервіси в онлайн навчанні: досвід країн Європейського союзу та України», IBR LPNT (m. Lublin), ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян», 2022 р.
  • Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) для освітян на тему: «Інтерактивні технології змішаного навчання в закладах освіти: досвід країн Європейського союзу та України», IBR LPNT (m. Lublin), ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян», 2022 р.
  • Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) для освітян на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та України», IBR LPNT (m. Lublin), ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян», 2022 р.
  • Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 2022 р.
  • Стажування в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології», 2021 р. м. Новий Сонч, Польща.
  • Навчально-методичний семінар «Викладач-студент: психологічні особливості ефективної взаємодії в процесі навчання», КНТЕУ, 2018 р.
  • Центр гуманітарної освіти НАН України, 2017 р.
  • Навчально-методичний семінар «Інтеграція результатів наукових досліджень в освітній процес», КНТЕУ, 2017 р.
  • Всеукраїнський науково-практичний тренінг: «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта», КНТЕУ, 2017 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності, КНТЕУ, 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член Української асоціації релігієзнавців, з 2018 р. до цього часу.

ХОБІ

подорожі, театр, кіно, художня література

остання редакція 20.05.2024