Кафедра філософії, соціології та політології

Ліпін Микола Вікторович

філософії, соціології та політології

ЛІПІН МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ

доктор філософських наук, доцент, професор
кафедри філософії, соціології та політології

e-mail: m.lipin@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher ID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

соціальна філософія, філософія освіти, філософія політики

ДИСЦИПЛІНИ

“Філософія політики”, “Соціальне лідерство”, “Філософія права”, “Філософія”, “Науковий семінар “Соціальна практика соціального пізнання”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доктор філософських наук, 09.00.03 «Соціальна філософія та філософія історії», тема дисертації: "Освіта і влада в соціально-культурних викликах інформаційного світу", 2021 р.
  • доцент кафедри філософських та соціальних наук, 2010 р.
  • кандидат філософських наук, 09.00.03 «Соціальна філософія та філософія історії», тема дисертації: "Ідеологічні детермінанти людської життєдіяльності: соціально-філософський аналіз", 2007 р.
  • філософ, викладач філософських, культурологічних та соціальних дисциплін (ОС «спеціаліст»), Дрогобицький державний педагогічний університет, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• професор кафедри філософії, соціології та політології Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2021 р. і до теперішньго часу.
  • доцент кафедри філософії, соціології та політології Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2010-2021.
  • вчений секретар Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, 2009–2010 рр.
  • старший викладач кафедри філософських та соціальних наук Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008–2010 рр.
  • провідний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України, 2007 р. до цього часу
  • асистент кафедри філософських та соціальних наук Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2006–2008 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2018 р.
.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Тренінг з методики Метью Ліпмана «Філософія для дітей», Національний центр «Мала академія наук України», 2019 р.
  • Підвищення кваліфікації в Інституті обдарованої дитини НАПН України 2017-2018 рр..

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член-засновник Українського філософського наукового товариства 2010 р. до цього часу.

ХОБІ

подорожі, кіно, музика