Кафедра економіки та фінансів підприємства

e-mail: e.tereshchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

стратегічне управління сталим розвитком підприємств; стратегія формування фінансово-інвестиційного потенціалу підприємств; впровадження інноваційних бізнес-технологій в діяльність підприємств; проблеми и перспективи розвитку підприємств торгівлі

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка праці та соціально-трудові відносини», «Економіка і фінанси підприємства»,  «Економіка торгівлі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри фінансів і банківської справи, 2007 р.

кандидат економічних наук, 08.02.03 – організація управління, планування та регулювання  економікою, тема дисертації: "Стратегічне управління залученням іноземних інвестицій в економіку України", 2004 р.

економіст за спеціальністю «фінанси і кредит» (ОС «спеціаліст»), Донецький національний університет, 1995 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2021 р. до цього часу.

доцент кафедри економіки та бізнес-технологій, факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету МОН України, 2019-2021 рр.

доцент кафедри фінансів і банківської справи Донецького національного університету МОН України, 2004-2014 рр.

старший викладач кафедри фінансів і банківської справи Донецького національного університету МОН України, 2005-2007 рр.

асистент кафедри фінансів і банківської справи Донецького національного університету МОН України, 1995-2004 рр.

НАГОРОДИ Нагрудний знак «Відмінник освіти України», 2011 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ТОВ «Авангард Майнінг», 2018 р.

Впровадження інноваційних бізнес-технологій в підприємницьку діяльність промислових» - Сертифікат про стажування (150 год.)

ТОВ «Конто ЮА Сервіс», 2020 р.

Курс «Сучасні системи автоматизації бізнесу українських підприємств» - Свідоцтво про проходження курсу (90 год.)

Курс «Використання стандартів проектного управління РМВОК (Керівництво до Зводу знань з управління проектами), розробленого Інститутом проектного управління РМІ (USA) в автоматизації бізнес-процесів» - Свідоцтво про проходження курсу (90 год.)
В рамках ініціативи «Підприємницький університет», 2020р.

Курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап- проєктами» - Сертифікат про підвищення кваліфікації (51 год.)

ХОБІ подорожі, література

1926