Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Студентська науково-практична конференція “Наукові дослідження студентської молоді”

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Студентська науково-практична конференція
“Наукові дослідження студентської молоді”

Сьогодні, 8 квітня, була проведена студентська науково-практична конференція “Наукові дослідження студентської молоді”. На пленарному засіданні зібралася чимала кількість студентів щоб заслухати найкращі доповіді студентів від кожної кафедри факультету обліку, аудиту та інформаційних систем.

На пленарному засіданні від кафедри програмної інженерії та кібербезпеки виступав студент 4 курсу 7 групи Радько Максим з доповіддю на тему “Розробка 3D образів музейних експонатів КНТЕУ”. Керівником проекту, який демонстрував Максим є к.т.н., доц. кафедри програмної інженерії та кібербезпеки Рассамакін Володимир Якович.

На кафедрі програмної інженерії та кібербезпеки працювало чотири секції: “Безпека інформаційних і комунікаційних систем в економіці» (керівники Пашорін В.І. і Гнатченко Д.Д.), «Технології баз даних» (керівники Рзаєва С.Л. і Рассамакін В.Я.), «Комунікаційні, GRID та хмарні технології» (керівники Десятко А.М. і Котенко Н.О.), Технології розробки, програмування та тестування програмного забезпечення (керівники Жирова Т.О. і Цензура О.М.).

Всі студенти разом зі своїми науковими наставниками підготували якісні та цікаві доповіді, які піднімали актуальні для сьогодення питання. На дискусійних платформах панувала доброзичлива та дружня атмосфера, в якій мало місце обговорення найбільш цікавих та важливих доповідей. Саме студентам надавалась можливість вплинути на результати конференції, оцінюючи кожну доповідь за такими критеріями: актуальність, проблемність, дослідницький характер, практичне та теоретичне значення, володіння матеріалом, стиль та логічність викладення.

Таким чином переможцями конференції на кафедрі програмної інженерії та кібербезпеки стали такі студенти:

перше місце - Веремієнко А.М. та Нохрін Є.О. (4 курс 11 група), Вишняк Я.О. (1 курс 5 група ОС “магістр”), Суржик М.О. (3 курс 7 група), Палій М.О. (3 курс 6 група);

друге місце -  Драпей Л.Л. (4 курс 7 група),  Слобожанін І.І. (1 курс 5 група ОС “магістр”), Коблай А.С. (3 курс 7 група), Коркош М.С. (3 курс 6 група);

третє місце – Шестакова П.Ю. (3 курс 1 група), Ющенко О.О. (1 курс 6 група), Залевський Б.П. (1 курс 5 група ОС “магістр”), Яремич В.Р. (1 курс 5 група ОС “магістр”), Гайдукевич Я.О (3 курс 7 група), Давидова А.В. (3 курс 6 група), Довгопола І.Р. (3 курс 1 група) та Шапочка Д.В. (3 курс 6 група).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!!!!

Владислав Котов
остання редакція 16.11.2021