Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Фінансова політика в умовах економічних перетворень

фінансового аналізу та аудиту

17 листопада студенти спеціалізацій «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика» взяли участь у студентській науковій конференції «Фінансова політика в умовах економічних перетворень».

В рамках конференції відбулися кафедральні засідання секцій:

1. Антикорупційний аудит та фінансовий моніторинг в  умовах формування відкритого суспільства (керівники секції – проф. Назарова К.О., доц. Роздобудько В.В.,  доц. Копотієнко Т.Ю.).

1 місце – Попова Олександра Володимирівна
2 місце – Промська Вікторія Миколаївна
3 місце –  Погоріла Олександра Ігорівна, Погоріла Марія  Ігорівна; Харченко Юлія Миколаївна

1. Аналітичне забезпечення управління управління бізнесом (керівники секції – проф. Гордополов В.Ю, доц. Гоцуляк В.Д.).

1 місце – Дундар Дар'я Сергіївна
2 місце – Савчук Марина Анатоліївна
3 місце – Жукова Віталіна Олександрівна, Грабовська Наталія Вікторівна

1. Бізнес-аналіз в системі економічної безпеки суб’єкта господарювання (керівники секції – проф. Парасій-Вергуненко І.М., доц. Безверхий К.В., доц. Поддубна Н.М.).

1 місце – Кириленко Наталія Олександрівна
2 місце – Звягінцев Дмитро Ігорович
3 місце – Федоренко Олексій Дмитрович, Чута Діана Сергіївна, Кодач Антон Миколайович

1. Фінансовий контроль та аудит в реалізації фінансової політики держави (керівники секції – доц. Міняйло В.П., доц. Негоденко В.С.).

1 місце – Тихоненко Вікторія Сергіївна
2 місце – Голосенко Маргарита Олексіївна
3 місце – Зикунова Марина Віталіївна, Іванець Анастасія Павлівна

1. Незалежний аудит в умовах в умовах глобалізації (керівники секції – доц. Заремба О.О., доц. Нежива М.О., доц. Мисюк В.О.).

1 місце – Заїць Дарина Вікторівна
2 місце – Рябоха Марина Володимирівна
3 місце – Медері Анастасія Шандорівна, Бреус Вікторія Віталіївна

Всього було заслухано 58 доповідей студентів. Доповідь Маркевича Іллі, студента 1 курсу ОС магістр «Фінансова аналітика» на тему «Аналіз фінансової стійкості в системі економічної безпеки підприємств» (кер. проф.Парасій-Вергуненко І.М.) була представлена на пленарному засіданні.

Дякуємо всім студентам за приділену увагу до питань контролю, аудиту, моніторингу, аналізу в  умовах формування відкритого суспільства. Бажаємо подальших наукових здобутків!

остання редакція 18.11.2021