Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

фінансового аналізу та аудиту

Усі спеціалізації кафедри акредитовані Chartered Institute of Management Accountants (CIMA, Привілейованим Інститутом Управлінських Бухгалтерів, Великобританія, Лондон)

Ми у Facebook: офіційна сторінка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Ми в Instagram: офіційна сторінка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Ми в Telegram: спеціалізація "Фінансова аналітика"

спеціалізація "Фінансовий контроль та аудит"

Якщо ви в чесності моїй засумнівались

або у вмінні вести справи,

то запросіть найточніших аудиторів,

нехай пред’являть мені докази.
В. Шекспір, Життя Тимона Афінського, акт ІІ сцена ІІ

Аудит - твій шлях до успіху!

Фінансова аналітика - твої можливості!

Кафедру фінансового аналізу та аудиту було створено у 1985 р. Вона є випусковою для студентів зі спеціальності «Облік і оподаткування» спеціалізацій "Фінансовий контроль та аудит" і "Фінансова аналітика"

Освітній ступінь

Галузь знань

Спеціальність

Спеціалізація

Бакалавр

Фінансовий контроль та аудит

Магістр

Фінансовий контроль та аудит

Фінансова аналітика

Доктор філософії

Облік і оподаткування

Спеціалізація «Фінансовий контроль та аудит» (освітні ступені "бакалавр", "магістр") та спеціалізація «Фінансова аналітика» (освітній ступінь "Магістр") спеціальності 071 "Облік та оподаткування" акредитовані Chartered Institute of Management Accountants (CIMA, Привілейованим Інститутом Управлінських Бухгалтерів, Великобританія, Лондон).

Напрями діяльності та сфери працевлаштування

Чому варто обрати спеціальності кафедри фінансового аналізу та аудиту

Кафедра фінансового аналізу та аудиту здійснює підготовку фахівців відповідно до укладених угод із Міністерством закордонних справ України, Рахунковою палатою України, Державною аудиторською службою України, міжнародними та національними аудиторськими та консалтинговими компаніями. Налагоджено співробітництво з понад 50 провідними суб’єктами господарювання.
   Головні стекголдери кафедри фінансового аналізу та аудиту: Рахункова палата України, Державна аудиторська служба України, Інститут внутрішніх аудиторів України, ТОВ «Мідленд Девелопмент Україна», міжнародні аудиторські фірми: «Ernst&Young», «Грант Торнтон Легіс», «Бейкер Тіллі Україна», Russell Bedford RCG, «Ентузіаст-Аудит», «Альта», «Київська Аудиторська Служба», «Азов Трайд Компані Лімітед», «Капітал Груп», консалтингова компанія «Голден Траст», ТОВ «КВ АЙТІ СОЛЮШН», ТОВ «ОЛАМ Україна» та ін.
Кафедра фінансового аналізу та аудиту забезпечує працевлаштування випускників за спеціалізаціями відповідно до підписаних договорів та меморандумів. Навчання студентів здійснюється за сучасними навчальними планами, а комплекс профілюючих дисциплін ґрунтується на авторських методичних розробках.
  Науково-педагогічний склад кафедри фінансового аналізу та аудиту сформований із високоосвічених фахівців. 100 % викладацького складу кафедри мають наукові ступені доктора та кандидата економічних наук. Значний практичний та науковий досвід роботи багатьох викладачів надає можливість здійснювати ефективне керівництво науковою роботою студентів, забезпечувати навчальний процес високоякісною методичною літературою, впроваджувати в нього різноманітні форми і методи, які дозволяють випускникам здобути ґрунтовні знання з базових дисциплін, розширити світогляд, вивчаючи світовий досвід, оволодіти професією на високому рівні та набути визнання своїх колег.

17.04.2013
JuliaGajdaj