Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Островська Богдана Василівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

ОСТРОВСЬКА БОГДАНА ВАСИЛІВНА
доктор юридичних наук, професор кафедри  міжнародного, цивільного та комерційного права
e-mail: b.ostrovska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

міжнародне право прав людини, біоетика, теорія та історія держави і права, канонічне право

ДИСЦИПЛІНИ

«Міжнародний захист прав людини», «Практичний курс з міжнародного права», «Міжнародне правосуддя», «Право міжнародної відповідальності».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, факультету міжнародної торгівлі і права Державного торговельно-економічного університету, 2023 р.

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, факультету міжнародної торгівлі і права Київського національного торговельно-економічного університету, 2021 р.

доктор юридичних наук за спеціальністю 12.00.11 "Міжнародне право", тема дисертації "Міжнародно-правове регулювання права людини на життя в контексті біоетики", 2021 р.

кандидат юридичних наук  за спеціальністю 12.00.01 «Теорія та історія держави і права, історія правових та політичних учень»,тема дисертації: «Становлення і розвиток православного канонічного права в Україні», 2011 р.

Київський національний університет ім. Т. Шевченка, спеціальність "Фінанси", кваліфікація "Економіст" , 2005 р.

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, спеціальність "Правознавство", кваліфікація "Викладач правознавства. Юрист", 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

провідний науковий співробітник відділу публічно-правових досліджень Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз Національної академії правових наук України (2024)

Провідний науковий співробітник відділу дослідження проблем взаємодії держави і громадянського суспільства Київського регіонального центру Національної академії правових наук України (лютий 2022)

Доцент кафедри  міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету з серпня 2021 р. (штат), з 01 грудня 2021 до цього часу (за сумісництвом)

Старший науковий співробітник відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України (з 01 грудня 2019 до цього часу на громадських засадах)

провідний науковий співробітник відділу публічно-правових досліджень Інституту правотворчості та науково-правових експертиз Національної академії наук України (2024)

Докторантка відділ міжнародного права та порівняльного правознавства • Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 2017-2019 р.р.

Доцент, координатор міжнародного напряму  кафедра права факультет економіки та права Київський національний лінгвістичний університет 2013-2017

Заступник завідувача кафедра ЮНЕСКО  Київський національний лінгвістичний університет

Заступник директора ТОВ «Охоронні технології» 2012-2013 р.р.

Провідний спеціаліст  відділу міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічної діяльності та моніторингу функціонування СЕЗ  Київська обласна державна адміністрація (13 ранг держслужбовця)  2005-2012 р.р.

Радник віце-губернатора Київської області з питань зовнішніх відносин  Київська обласна державна адміністрація

Виконавчий директор  ТОВ «Охоронні технології» 2003-2005 р.р.

Юрист ТОВ «Охоронні технології» 2000-2003

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Лист подяки від Апостольської Бібліотеки Ватикану (2021)

Почесна грамота Київського національного лінгвістичного університету (2017)

Стипендіатка Верховної Ради України

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Фрібурзький університет (Швейцарія). Факультет права. Кафедра європейського та міграційного права з червня 2022 р. https://www.unifr.ch/ius/progin/fr/chaire/team/

Навчання за Європейською програмою освіти в галузі прав людини для представників юридичних професій, започаткованою Радою Європи спільно з ЄС. (The European program on Human Rights Education for Legal Professionals (HELP), established by tje Council of Europe and the European Union):

1) Course: “Right to the integrity of the person (Bioethics)” (in English). Сертифікат про завершення курсу (“Certificate of accomplishment”) листопад 2017 р.– січень 2018 р.

2) Навчальний курс «Вступ до Європейської конвенції про захист прав людини та Європейського суду з прав людини». Свідоцтво про завершення курсу (“Statement of accomplishment”) грудень 2020 р.

3) Course: “Introduction to the ECHR and ECtHR” (in English). Свідоцтво про завершення курсу (“Statement of accomplishment”) квітень 2021 р.

4) Course: “Violence Against Women and Domestic Violence". Свідоцтво про завершення курсу (“Statement of accomplishment”) серпень 2023 р.

5) Course: “Human Rights in the Armed Forces". Свідоцтво про завершення курсу (“Statement of accomplishment”) серпень 2023 р.

6) Course: “Prohibition of Ill-treatment" Свідоцтво про завершення курсу (“Statement of accomplishment”) вересень 2023 р.

7) Сертифікований HELP тьютор з січня 2024 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Правова допомога ГО «Вся Україна» в рамках громадської ініціативи «ProLife Україна»

Волонтер благодійних фондів «Овес», «Лелекер» (допомога пораненим в АТО, підтримка екологічних ініціатив по збереженню довкілля)

Правозахисник і волонтер НГО юристів “We are from Ukraine” у сфері надання правової допомоги українцям, постраждалим від російської агресії (підготовка та супровід справ у Європейський суд з прав людини) (з червня 2022р.). https://www.facebook.com/photo/?fbid=151236027607925&set=pb.100081645855728.-2207520000