Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Про побудову кар'єри у технічній підтримці у Abbyy

цифрової економіки та системного аналізу

Сьогодні студенти та викладачі нашої кафедри мали змогу спілкуватись з Дьяченком Максимом Ігоровичем, керівником команди технічної підтримки для країн Америки (Americas Support Team Lead) в компанії "Abbyy".

Темою цієї відкритої лекції була "Кар'єра в IT: технічна підтримка". Максим Ігорович розповів про те, як побудувати успішну кар'єру ІТ-спеціаліста в Україні, зокрема у сфері технічної підтримки, які навички портібні зараз для входу у професію, які існують міфи і стереотипи у працевлаштуванні. Окремим питанням лекції були зміни, які привнесла війна у сферу українського ІТ та у процес працевлаштування вчорашніх студентів.

Ми дуже вдячні Максиму Ігоровичу і сподіваємось, що наступна наша зустріч буде скоро і вже у мирний час!

остання редакція 23.06.2022