Кафедра економіки та фінансів підприємства

e-mail: t.ganuschak@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ фундаментальні і прикладні дослідження у сфері антикризового управління, формування системи фінансово-економічної безпеки суб’єктів господарювання

ДИСЦИПЛІНИ "Антикризове управління підприємством", "Економіка підприємства", "Економіка і фінанси бізнесу", "Економіка і фінанси підприємства", "Економіка торгівлі"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, 2019 р.

кандидат економічних наук, 21.04.02. – економічна безпека суб`єктів господарської діяльності. Тема дисертації «Механізм забезпечення фінансової безпеки підприємств птахівництва», 2012 р.

магістр з фінансів, Університет економіки та права «КРОК», 2007 р.

магістр за спеціальністю «Філологія», спеціалізація Германські мови і літератури (переклад включно),Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, 2019 р.

молодший спеціаліст «Правознавство», Поліцейський фінансово-правовий коледж, 2005 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2017 р. до цього часу

доцент кафедри фінансів Київського університету ринкових відносин, м. Київ, 2013-2017 рр.

асистент кафедри фінансів та банківського бізнесу ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», м. Київ, 2007-2013 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка за активну участь в освітньому проєкті для людей з інвалідністю "Прагнучи більшого", що реалізовано БО "МБФ "Гелп Ас Гелп ЮА" та проведення онлайн-зустрічей на теми: 1. Фінансова система України; 2. Грошова система України; 3. Види підприємств; 4. Фінанси підприємств. Основні фінансово-економічні показники, 2023 р.

Подяка за підготовку студентів 3 курсу ОС бакалавр, спеціальність "Менеджмент персоналу",  ОС магістр, спеціальність «Економіка» до участі у ІІІ Міжнародній студентській науковій конференції "Глобалізація наукових знань: міжнародна співпраця та інтеграція галузей наук", 2022 р.

Подяка Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за участь у круглому столі: "Діджиталізація бізнесу: сьогодення та майбутнє", 2020 р.

Подяка Київського університету імені Бориса Грінченка за науково-методичну діяльність та організацію навчально-дослідної роботи студентів з проблем фінансової безпеки підприємств і з нагоди Дня науки в Україні, 2015 р.

Подяка за участь у конкурсі ідей «Університет нового покоління» (у рамках освітнього проекту «Піраньї КРОКу для викладачів») та розробку ідеї «Розвиток Університету економіки та права «КРОК», 2014 р.

Почесна грамота за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та значний особистий внесок у розвиток Університету економіки та права «КРОК», 2014 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Підвищення кваліфікації «IT for Uni: Bootcamp» з питань менеджменту та управління на прикладі ІТ-індустрії, 2023 р.

Стажування на підприємстві ТОВ "Сольферіно" (аутсорсинг), Київ, 2023 р.

KNU teach week: Курс підвищення кваліфікації та розвитку педагогічних компетентностей викладачів, 2021 р.

Стажування у Вищій Школі Бізнесу Національного Університету ім. Луїса, Новий Сонч (Польща) (Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, WSB-NLU), 2018 р.

Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 2018 р.

Стажування на підприємстві роздрібної торгівлі ПрАТ «ТОДЕФ», 2018 р.

Підвищення кваліфікації у ВНЗ «Університет ринкових відносин» за програмою «Фінансовий аналітик». 2015 р.

Підвищення кваліфікації в Навчально-науковому Інституті магістерської підготовки та післядипломної освіти ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» за програмою «Інноваційні технології навчання у вищій школі», 2014 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Виконання обов’язків наставника академічної групи, з 2017 по теперішній час.

Проведення занять в Україно-Грузинському інституті м. Тбілісі (Грузія), 2014 р.

ХОБІ удосконалення знань, навичок комп’ютерних програм, іноземних мов

23.08.2022
остання редакція 12.01.2024