Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Науково-практичний семінар «Встановлення кінцевих бенефеціарних власників: аналіз структури власності корпорацій»

фінансового аналізу та аудиту

19.09.2022 відбувся науково-практичний семінар «ВСТАНОВЛЕННЯ КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ: АНАЛІЗ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ КОРПОРАЦІЙ», спікер: Маргарита АМБАРЧЯН, к.е.н., доцент, бізнес-консультант, незалежний експерт-аналітик.

Під час зустрічі було розглянуто можливості студентів спеціальності «Облік і оподаткування» освітніх програм «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика» розширити їх професійні компетентності, підвищити конкурентні переваги при працевлаштуванні.

Щиро вдячні пані Маргариті за проведену цікаву та корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 15.02.2023