Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Науково-практичний семінар «Аналіз впливу МСФЗ 16 "Оренда" на фінансову звітність торговельних та аграрних підприємств»

фінансового аналізу та аудиту

Кафедра фінансового аналізу та аудиту Державного торговельно-економічного університету 04.10.2022 провела науково-практичний семінар на тему: «Аналіз впливу МСФЗ 16 "Оренда" на фінансову звітність торговельних та аграрних підприємств». Спікер: Сергій Анатолійович РОГОЗНИЙ аудитор, консультант з МСФЗ, директор ТОВ МІК «СТАРТ», член Ради та Керівник комітету ФПБАУ з фінансів та бюджету.

Науково-практичний семінар запам`ятається здобувачам вищої освіти освітніх програм «Фінансовий контроль та аудит», «Фінансова аналітика», «Діджитал аудит та аналіз», аспірантам, докторантам, науково-педагогічним працівникам харизматичністю та високою компетентністю лектора. В ході проведення наукового семінару було розглянуто важливі питання фінансового аналізу, а саме: як зміниться Баланс, Звіт про фінансові результати, Звіт про рух грошових коштів, і як це вплине на показники ліквідності торговельних та аграрних підприємств. Захід викликав позитивні відгуки.

Щиро вдячні пану Сергію за проведену цікаву та корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 15.02.2023