Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Відкрита лекція на тему «Чому українці сплачують більше податків ніж в ЄС?»

фінансового аналізу та аудиту

16.11.2022 кафедра фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку провела відкриту лекцію на тему «Чому українці сплачують більше податків ніж в ЄС?».
Спікер: Ілля Несходовський, канд. екон. наук, директор Інституту соціально-економічної трансформації, позаштатний радник Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики та Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.
Лектор зробив акцент на те, що в Україні, за умовно прийнятного рівня оподаткування, простежується сильна залежність бюджетних доходів від споживання імпортних товарів, що обумовлене загальними умовами ведення бізнесу в Україні та спроможністю внутрішніх виробників створювати конкурентоздатну продукцію. Обговорено питання використання схем оптимізації оподаткування за рахунок імпортного ПДВ.
Щиро дякуємо за цікаву та корисну зустріч!

остання редакція 16.11.2022