Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Онлайн саміт програми Горизонт Європа NGI Enrichers

фінансового аналізу та аудиту

18.01 2023 науково-педагогічні працівники кафедри фінансового аналізу та аудиту  взяли участь в онлайн саміті програми Горизонт Європа NGI Enrichers.
Корисний саміт в контексті налагодження співпраці із провідними дослідницькими структурами Європи, США і Канади з акцентом на Інтернет нового покоління. Програма дає можливість стати стипендіатом у США, Канаді та отримати фінансування від Європейської Комісії та уряду Швейцарії. Також є можливість участі у конкурсі та стати амбасадором програми.
Цікавим був блок щодо України: NGI для України, просування українських стартапів на ринку США, можливості NGI для України в Індустрії 4.0., NGI для охорони здоров’я, можливості NGI для інноваційної спільноти. Окремим блоком був обмін досвідом та очікуваннями, а також відгуки випускників – стипендіатів. Запитання, відповіді та пропозиції були присутні протягом усього саміту.
Щиро дякуємо організаторам за корисний захід!

остання редакція 20.01.2023