Кафедра економіки та фінансів підприємства

e-mail: n.klymash@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ управління підприємствами, корпоративні фінанси, вартісно-орієнтований підхід в управлінні фінансами корпорацій

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка і фінанси підприємства», «Digital-технології в бізнесі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри фінансів, 2014 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)». Тема дисертації: «Управління ефективністю діяльності підприємств кондитерської промисловості з позиції вартісно-орієнтованого підходу», 2012 р.

спеціаліст з економіки підприємства, Національний університет харчових технологій, 2006 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торговельно-економічного університету МОН України, з лютого 2023 р. до цього часу

доцент кафедри фінансів Національного університету харчових технологій, з 2013 р. по 2023 р.

старший викладач кафедри фінансів Національного університету харчових технологій, з 2012 р. по 2013 р.

асистент кафедри фінансів Національного університету харчових технологій, з 2006 р. по 2012 р.

спеціаліст відділу продажу ТОВ «Текко-Київ», з 2004 р. по 2006 р.

секретар-референт, менеджер з продажу ПП «Зомтек», з 1998 р. по 2004 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

грамота від ректора НУХТ, 2020 р.

грамота від ректора НУХТ за досягнення у викладацькій, науково-дослідній, виховній роботі, 2021 р.

грамота від голови галузевої конкурсної комісії за високий науково-педагогічний професіоналізм у підготовці переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Професійна робота з електронними таблицями, НУХТ, Інститут післядипломної освіти, (60 год. / 2 кредити ECTS), 2022 р.

Тренінг «Методологія аналізу торговельної політики: що можуть сказати нам цифри». Інститут економічних досліджень і політичних консультацій, 2022 р.

Стажування без відриву від навчального процесу. Броварське відділення №67 Акціонерного товариства «Таскомбанк», 2019 р.

Ділова англійська мова. Georgia Institute of Technology and offered through Coursera, 2020 р.

Міжнародне наукове стажування за напрямом «Економіка» (108 год.), університет «Проф. Д–р Асен Златаров» (Болгарія), 2020 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Громадської організації «Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України», з 2019 р. до цього часу

Член журі ІІ етапу конкурсу-захисту НДР Київської МАН України, 2022 р.

ХОБІ подорожі, читання

остання редакція 17.04.2023