Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

День вступника з Економіко-правовим ліцеєм

цифрової економіки та системного аналізу

23 грудня 2022 року  кафедрою цифрової економіки та системного аналізу (д.е.н., проф. Роскладка А.А.; к.е.н., доц. Міщенко А.О.; к.е.н., доц. Лазоренко В.В.) та кафедрою економіки та фінансів (к.е н., проф. Барабаш Н.С.) було організовано  День випускника за участю учнів 11-х класів (42 учні) Економіко-правового ліцею, де ми познайомилися з нашими потенційними абітурієнтами.
На зустрічі ліцеїстам розповіли про  кафедру цифрової економіки та системного аналізу, кафедру економіки та фінансів, освітні програми, за якими навчаються майбутні фахівці.
Учні-гості проявляли неабиякий інтерес до умов вступу до університету, особливостей навчання в умовах воєнного стану, перспектив майбутнього працевлаштування після здобуття вищої освіти в ДТЕУ.
Сподіваємося, що у наступному мирному навчальному році зустрінемо сьогоднішніх учнів серед студентів ДТЕУ.
До зустрічі!!!

остання редакція 10.02.2023