Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Лекція на тему «Аудитор нового часу: необхідні вміння та навички, інновації у професії, практичні поради фахівців» від BDO

фінансового аналізу та аудиту

22.02.2023 за ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту у межах дисципліни «Організація і методика аудиту» для студентів І курсу освітнього ступеня «магістр» факультету фінансів та обліку спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітніх програм «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал-аудит та аналіз», «Фінансова аналітика» відбулася відкрита лекція на тему «Аудитор нового часу: необхідні вміння та навички, інновації у професії, практичні поради фахівців» .

За участі представників BDO в Україні – фірми-члена однієї з найбільших міжнародних аудиторсько-консалтингових мереж, було розглянуто питання щодо професії аудитора сьогодні, диджиталізація в аудиті на прикладі компанії BDO в Україні, структура команди аудиторів та обов’язкова участь інших професій в роботі аудиторської команди, організації, які регулюють аудиторську діяльність, внутрішня організація аудиторської фірми, вимоги до професійної кваліфікації фахівців у BDО.

Студенти і викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту щиро вдячні BDO в Україні та сподіваються на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 28.02.2023