Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

День вступника у школі №300 м. Києва

цифрової економіки та системного аналізу

09 березня 2023 року кафедра цифрової економіки та системного аналізу за ініціативи доцента кафедри, к.е.н., доц. Кулик А. В. провела черговий День вступника.

Цього разу захід пройшов у загальноосвітній школі №300 Деснянського району м. Києва за підтримки її директора Фузік Лариси Леонідівни. Перед учнями та вчителями школи виступив завідувач кафедри д.е.н., проф. Роскладка А. А.

Близько 60 учнів випускних класів цієї школи мали змогу ознайомитися із перевагами навчання у ДТЕУ, освітніми програмами «Цифрова економіка», «Компʼютерне та математичне моделювання», «Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)». Учні, які були присутні на зустрічі, виявили бажання відвідати університет і ближче ознайомитися з умовами навчання в ньому.

Чекаємо майбутніх вступників у в стінах нашого університету!

12.03.2023
остання редакція 12.03.2023