Кафедра товарознавства і фармації
Кафедра товарознавства і фармації

Відкрита лекція на тему: «Роль екологічного ритейлінгу у формуванні споживчих переваг»

товарознавства і фармації

Відкрита лекція на тему: «Роль екологічного ритейлінгу  у формуванні споживчих переваг»

11.03.2023 о 10.00

Лектор к.т.н., доц. Шаповалова Наталія Петрівна

доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю

До Всесвітнього дня прав споживачів, в межах роботи Консумерського фестивалю в Державному торговельно-економічному університеті було проведено науковий захід -відкриту лекцію на тему: «Роль екологічного ритейлінгу  у формуванні споживчих переваг». Учасниками заходу були студенти 1 курсу спеціальності «Маркетинг», запрошені фахівці.

Головною метою лекції було з’ясування визначення екологічного ритейлінгу, висвітлення понять екологічних потреб та екологічних товарів,  дослідження понятійного апарату та перспектив розвитку зеленого бізнесу в Україні. Лектором було висвітлено питання важливості орієнтаціїдіяльності підприємств (розробки продукції, її виробництва, пакування, транспортування, реалізації просування, переробки та утилізації) на формування та задоволення екологічно орієнтованого попиту з метою збереження довкілля і здоров'я людей.

остання редакція 14.03.2023