Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Зустріч з учнями Софіївсько-Борщагівського ліцею Київської області

цифрової економіки та системного аналізу

16 березня 2023 р. кафедра цифрової економіки та системного аналізу за ініціативи к.е.н., доц. І.Г. Столєтової провела виїзний День вступника ДТЕУ у Софіївсько-Борщагівському ліцеї Київської області. Представляли кафедру завідувач кафедри А.А. Роскладка і представник приймальної комісії К.М. Захарченко.

Учні із задоволенням і зацікавленістю переглянули рекламний відеоролик з віртуальною екскурсією університетом. Уважно слухали інформацію від представників кафедри про освітні програми "Цифрова економіка", "Комп’ютерне та математичне моделювання" та "Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)" та відповіді на актуальні питання щодо перспектив працевлаштування за даними спеціальностями, можливостей кар’єрного зростання та умов вступу до університету. На заході була присутня адміністрація ліцею та близько 60 учнів 10-11 класів.

Чекаємо учнів Софіївсько-Борщагівського ліцею серед студентів нашого університету

остання редакція 16.03.2023