Кафедра товарознавства і фармації
Кафедра товарознавства і фармації

товарознавства і фармації

В рамках відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів відбулася лекція представника міжнародної спільноти Португалії,PhD, доцента Факультету Інженерії Університету Порту - Володимира Ткача.Науковець виступив перед студентами з англомовною доповіддю «Sucralose (E955) as food additive and environmental challenge».

Виступ лектора було проведено на високому науковому рівні, усі тези вченого було аргументовано результатами власних досліджень. Студенти мали змогу взяти участь у науковій дискусії та набули неоціненного досвіду щодо методології проведення науково-дослідної роботи.

Лекція відбулася на запрошення старшого викладача кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Н. Ю. та за ініціативи активістів студентського наукового клубу «Start in Science».

остання редакція 17.03.2023