Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

OSINT – розвідка з використанням відкритих джерел

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Здобувачі вищої освіти спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека», здобувачі ступеня PhD спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», а також викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки ДТЕУ взяли участь у триденному (08-10.02.2023) семінарі-практикумі "OSINT – розвідка з використанням відкритих джерел" в обсязі 16 академічних годин навчання та практичних завдань. Семінар був організованим компанією CRDF Global в партнерстві з Радою національної безпеки і оборони України, Національним координаційним центром кібербезпеки, MOLFAR the next frontier of intelligence.

OSINT  Open-Source Intelligence- метод отримання інформації про будь-якого підозрюваного. Він часто використовується спеціальними державними службами, але доступний кожному користувачеві. Інструменти OSINT допомагають знаходити обґрунтування та докази, і будь-який громадянин України може використовувати цей механізм, допомагаючи ідентифікувати осіб, схеми обходу санкцій, здобувати обґрунтування та інше.

26.03.2023
Бебешко Богдан Тарасович