Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

День вступника у Святопетрівському академічному ліцею

цифрової економіки та системного аналізу

Кафедра цифрової економіки та системного аналізу робочий тиждень почала з Дня вступника, який був проведений у
Святопетрівський академічний ліцей.

На заході, який було організовано за ініціативи к.е.н., доц. Ірини Столєтової, були присутні біля 60 учнів 10 та 11 класів ліцею, а також представники адміністрації – директор Защитинський Сергій Олександрович, заступник директора з ВР Лотоцька Світлана Миколаївна і викладач-організатор Журавльова Олена Олександрівна, яким ми дуже вдячні за теплу зустріч. Кафедру ЦЕСА представляли завідувач, д.е.н. Андрій Роскладка та Катерина Захарченко.

Присутні були в захваті від матеріальної бази ДТЕУ, яку їм було продемонстровано завдяки відео-екскурсії. Учні із зацікавленістю слухали інформацію про університет та освітні програми кафедри "Цифрова економіка", "Комп’ютерне та математичне моделювання" та "Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)", задавали питання щодо умов та специфіки вступу у 2023 році.

остання редакція 02.04.2023