Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

День вступника: ліцей №142 м. Києва

цифрової економіки та системного аналізу

І знов свій робочий тиждень кафедра цифрової економіки та системного аналізу почала з Дня вступника. Цього разу захід було проведено у режимі on-line для учнів 10-11 класів Ліцей 142 м. Києва.

Організатором заходу, на якому були присутні близько 70 учнів, їх класні керівники, а також заступник директора з науково-методичної роботи Підгерська Вікторія Борисівна, виступила доцент кафедри Ірина Столєтова. Кафедру ЦЕСА представляли завідувач, д.е.н. Andrii Roskladka, викладачі кафедри професор Гамалій В.Ф., доцент Олена Іванова та представник приймальної комісіі Катерина Захарченко.

Під час зустрічі обговорили інформацію про матеріальну базу університету, особливості освітніх програм кафедри "Цифрова економіка", "Комп’ютерне та математичне моделювання" та "Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)".

Щиро вдячні Вікторії Борисівні за надану можливість поспілкуватися з учнями.

Чекаємо на наших майбутніх студентів. Долучайтеся до дружньої родини ДТЕУ!

остання редакція 02.04.2023