Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Пригода Андрій Ярославович

цифрової економіки та системного аналізу

ПРИГОДА АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ

аспірант (рік вступу: 2022)

e-mail: a.pryhoda@knute.edu.ua

Тема дисертаційного дослідження: "Проектування та розробка CRM-системи на основі мікросервісної архітектури"

Спеціальність: 122 "Комп'ютерні технології"

Науковий керівник: д.е.н., проф. Роскладка А. А.

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

управління проектами і програмами, інформаційні технології, інформаційні системи, хмарні технології.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Аспірант, спеціальність 122 «Комп’ютерні науки», тема дисертаційної роботи: «Проектування та розробка CRM-системи на основі мікросервісної архітектури», Державний торговельно-економічний університет

• Магістр, спеціальність 122 «Комп’ютерні науки», спеціалізація «Управління проектами», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 2022 р.

• Бакалавр, спеціальність 122 «Комп’ютерні науки», спеціалізація «Інформатика», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 2020 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• асистент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки, Державний торговельно-економічний університет, з 2022 р.

• Керівник проектів, Pine Software, 2021-2023 рр.

• Керівник проектів, Scalea, 2020-2021 рр.

ХОБІ

Авто, відеоігри, музика, наука і технології

остання редакція 11.05.2023