Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Відкрита лекція «Внутрішній аудит у запобіганні здійсненню шахрайських операцій на підприємстві»

фінансового аналізу та аудиту

13.04.2023 було проведено відкриту лекцію на тему «Внутрішній аудит у запобіганні здійсненню шахрайських операцій на підприємстві» Лекцію проведено  в режимі онлайн для студентів факультету фінансів та обліку, які здобувають вищу освіту за спеціальністю «Облік і оподаткування» освітньою програмою «Фінансовий контроль та аудит». Спікер – Наталія Поддубна, кандидат економічних наук, аудитор ПАТ «Укрнафта».

Лекторка розповіла про розповсюджені причини шахрайства; основні кроки щодо оцінювання ризиків шахрайства; оцінювання ризику шахрайства внутрішнім аудитором; дії внутрішніх аудиторів при виявленні фактів шахрайства та запобіганні їм; внутрішній аудит як засіб протидії шахрайству. До активного обговорення приєдналися студенти факультету фінансів та обліку, а також викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту.

Щиро дякуємо пані Наталії за корисну лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 19.04.2023