Кафедра менеджменту

e-mail: k.yatsyshyna@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID angel  Google Scholar angel
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ управління змінами, стратегічне управління, корпоративне управління
ДИСЦИПЛІНИ: «Управління змінами (англ)», «Стратегічне управління», «Корпоративне управління»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ:
  • доцент кафедри менеджменту, 2018 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: «Програмно-цільове управління підприємствами торгівлі», 2016 р.
ДОСВІД РОБОТИ:
  • доцент кафедри менеджменту на умовах сумісництва, Київський національний торговельно-економічний університет, з 2023 р.
  • бізнес-аналітик Stakeholder Engagement Software канадської компанії Borealis, з 2023 р.
  • начальник відділу по роботі з місцевими громадами та органами влади, департамент земельних відносин та взаємодії з громадами
  • АТ «Укргазвидобування», серпень 2020 – по теперішній час
  • менеджер з методичного та аналітичного забезпечення відділу по роботі з місцевими громадами та органами влади, департамент земельних відносин та взаємодії з громадами, АТ «Укргазвидобування», жовтень 2019 – серпень 2020 рр.
  • доцент кафедри менеджменту, Київський національний торговельно-економічний університет, 2018-2019 рр.
  • координатор англомовних програм відділу міжнародних зв’язків, Київський національний торговельно-економічний університет, 2018-2019 рр.
  • координатор Центру трансферу технологій, Київський національний торговельно-економічний університет, 2011-2018 рр.
  • лаборант кафедри маркетингу та реклами, Київський національний торговельно-економічний університет, 2009-2011 рр.
СПИСОК ПУБЛІКАЦІЙ:

/file/MzExMg==/6f9026e349f9a3685f824fb39eda8eb6.pdf

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ:
  • Почесна грамота Миколаївського національного аграрного університету за сумлінну і плідну працю (2015 р.)
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:
  • Стажування у Великобританії (Університет Центрального Ланкаширу UСLAN, м. Престон) в рамках Erasmus Plus Staff Mobility Programme (липень-серпень 2017). За результатами стажування отримано сертифікат володіння англійською мовою (IELTS 6.5)
  • Викладання дисципліни «Корпоративне управління» англійською мовою в рамках програми Еразмус+ «Міжнародна (академічна) мобільність» для для студентів Софійського університету Святого Кліментія Охридського (м. Софія, Болгарія), квітень 2019
ХОБІ теніс, подорожі, кінологія

остання редакція 10.10.2023