Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

КАТРЕЧА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

цифрової економіки та системного аналізу

КАТРЕЧА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

аспірант (рік вступу: 2023)

e-mail: l.katrecha@knute.edu.ua

Тема дисертаційного дослідження: "Інформаційна система автоматизації спеціалізованого управління закладами охорони здоров’я"

Спеціальність: 122 "Комп'ютерні технології"

Науковий керівник: к.т.н., доц. Міценко С. А.

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА WebofScience
Orcid
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

інформаційні системи, бази даних, системи управління підприємствами

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Competencies Development Bureau – Бюро Розвитку Компетенцій, Management & Marketing Universal Business School, MBA PROFESSIONAL, 2022 рік
  • ОП "Менеджмент організацій охорони здоров’я", ОС "Магістр", Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2022 р.
  • ОП "Податки та оподаткування", ОС "Магістр", Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2012 р.
  • ОП "Екологічний контроль: моніторинг, паспортизація, експертиза, викладач вищого навчального закладу", ОС "Магістр", Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2012 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • Координатор з гігієни рук, Відділ оцінки ризиків та інфекційного контролю Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України, з 01.06.2018 по 15.03 2019
  • Керівник, експерт з інфекційного контролю, координатор програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», Асоціація «Служба організації інфекційного контролю», з 2016 року по даний час
  • Консультант, експерт з інфекційного контролю (моніторингові візити), Відділ антимікробної резистентності та інфекційного контролю, Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, з 2018 р. по даний час.
  • Тренер з профілактики та контролю інфекцій, Представництво Міжнародного медичного корпусу (IMC) в Україні, з 2022 року по даний час
  • Тренер з інфекційного контролю, PATH, проєкт USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», з 2022 року по даний час

19.11.2023
остання редакція 12.03.2024