Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Відкрита лекція «Чому аудит – найкращий вибір для твого майбутнього?»

фінансового аналізу та аудиту

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 15 грудня 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Чому аудит – найкращий вибір для твого майбутнього?» для студентів ОС «бакалавр» та ОС «магістр», які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітніми програмами «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика». Спікери заходу: Несторук Дарина Сергіївна, старший менеджер компанії «Грант Торнтон (Україна)», випускниця КНТЕУ; Фірчук Олена Олегівна, старший аудитор компанії «Грант Торнтон (Україна)», випускниця КНТЕУ.

Лектори акцентували увагу на компетентності й навичках, яких мають набувати спеціалісти з аудиту, мегатрендах майбутньої професії. Окремо наголосили, що аудит – це важлива галузь, яка не лише забезпечує стабільність у фінансовій сфері, а й відіграє ключову роль у розвитку бізнесу та економіки загалом. Аудитори допомагають підвищувати ефективність управління та забезпечують довіру не лише клієнтам, а й усій громадськості.

Здобувачі вищої освіти взяли активну участь в обговоренні.

Щиро дякуємо за цікаву та корисну зустріч!

остання редакція 15.12.2023