Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Науковий профіль ФРАНЧУК Т.М.

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ФРАНЧУК ТАМАРА МИХАЙЛІВНА
e-mail: franchuk_t@knute.edu.ua

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Посада: старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Резюме викладача Франчук Тамара Михайлівна (knute.edu.ua)
Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних Google Scholar
Publons (ResearcherID)
ResearchGate
Сфера наукових інтересів Електронний документообіг, електронна комерція, архітектура комп’ютера, інформаційні системи, інформаційні технології, хмарні технології, безпека інформаційних систем.
Науково-дослідницька робота
  • Франчук Т. До питання сутності національної інноваційної системи. Ринок цінних паперів України. 2016. №11-12. С. 33-37. (0,4 д.а.).
  • Франчук Т. Характеристика фінансового забезпечення інновацій: теоретичний дискурс. Ринок цінних паперів України. 2017. №5-6. С. 79-84. (0,4 д.а.).
  • Франчук Т. Інноваційні фактори формування фінансових ресурсів національної економіки. Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Економіка і менеджмент». 2017. №26. С. 26-30. (Index Copernicus) (0,5 д.а.).
  • Франчук Т. Фінансовий сектор в інноваційному розвиткові України: регуляторний аспект. Інтелект ХХІ. 2019. Випуск 6. С. 103-107. (Index Copernicus). (0,5 д.а.)
  • Франчук Т. Ключові проблеми фінансового забезпечення інновацій на регіональному та місцевому рівні в Україні. Причорноморські економічні студії. 2019. Випуск 42. С. 50-54. (Index Copernicus). (0,5 д.а.).
  • Франчук Т. Активізація інноваційної діяльності вітчизняних підприємств: основні завдання державної фінансової політики. Приазовський економічний вісник [Електронне фахове видання]. 2019. №5. URL: http://pev.kpu.zp.ua/vypusk-5-16. (Index Copernicus). (0,4 д.а.).
  • Франчук Т., Тищенко Д. Інституційні інвестори в інноваційній економіці: координати сучасного етапу. Причорноморські економічні студії. 2020. Випуск 52-1. С. 100-104. (Index Copernicus). (0,5 д.а.; особисто автору 0,2 д.а.: дослідження теоретичних та прагматичних засад фінансового забезпечення інновацій в Україні).
  • Franchuk T., Tyshchenko D. Secure coordinates of information-network economy: challenges for Ukraine. Modern Science – Moderní věda. 2020. №5. P. 60-67. (0,6 д.а., особисто автору 0,3 д.а.: охарактеризовано вплив податкових факторів на індивідуальні інвестиції на ринку фінансових послуг України).
  • Франчук Т. Інноваційна система вітчизняної економіки: діалектика розвитку. Збірник матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції «Корпоративні фінанси: проблеми та перспективи інноваційного розвитку» [Електронний ресурс]. К.: КНЕУ, 2017. С. 353-355 (0,2 д.а.).
  • Франчук Т. Інституційні чинники формування фінансових ресурсів національної економіки. Парадигмальні зрушення в економічній теорії ХХІ ст.: Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції. – К.: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2017. С. 305-307 (0,2 д.а.).
  • Франчук Т. Роль банківського сектору у фінансуванні інноваційного розвитку України. Розвиток банківських систем світу в умовах глобалізації фінансових ринків: Матеріали XI Міжнародної науково-практичної конференції. 27 жовтня 2017 р. – Черкаси : ЧННІ ДВНЗ «Університет банківської справи», 2017. С. 250-251 (0,2 д.а.).
  • Франчук Т. Євроінтеграційний контекст фінансового забезпечення інновацій в Україні. Економічна стратегія та політика реалізації європейського вектору розвитку України: концептуальні засади, виклики та протиріччя: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції. 25 травня 2018 року. – К.: «Прінт Сервіс», 2018. С. 238-241 (0,2 д.а.).
  • Франчук Т. До питання державного регулювання фінансового сектору в Україні. Збірник матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Корпоративні фінанси: проблеми та перспективи інноваційного розвитку» [Електронний ресурс]. К.: КНЕУ, 2018. С. 356-359 (0,2 д.а.).
  • Франчук Т. Людський капітал та його роль у забезпеченні інноваційного розвитку України. Інновації і сучасні бізнес-технології в економіці та управлінні (союз науки і практики): Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої XII Всеукраїнському фестивалю науки та 95–річчю Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Суми : СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2018. С. 80-84 (0,2 д.а.).
  • Франчук Т. Активізація інвестиційної діяльності домогосподарств як запорука розвитку фінансового сектору в Україні Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання економіки, фінансів, обліку та права в Україні та світі». Полтава. 23 грудня 2019 року: у 5 ч. Полтава: ЦФЕНД, 2019. С. 57-58 (0,2 д.а.).
  • Цензура М.О., Тищенко Д.О., Франчук Т.М. Лідерські позиції мови програмування JAVA в бізнесі. Нові інформаційні технології управління бізнесом: зб. тез IV Всеукраїнської наук.-практ. конф., Київ: Спілка автоматизаторів бізнесу. 2021 р. с. 488-491. (0,2 д.а.).

16.12.2023
Владислав Котов