Кафедра товарознавства і фармації
Кафедра товарознавства і фармації

Відбулося засідання круглого столу «Захист прав споживачів в умовах дії правового режиму воєнного стану»

товарознавства і фармації

На базі Державного торговельно-економічного університету 28 листопада 2023 року відбулося засідання круглого столу «Захист прав споживачів в умовах дії правового режиму воєнного стану».

Поважну спільноту привітав Мазаракі Анатолій Антонович, академік, д.е.н., ректор Державного торговельно-економічного університету, який зазначив про важливість системної роботи щодо захисту прав споживачів із залучення науковців та освітян.
З доповідями на актуальну тематику виступила Притульська Наталія Володимирівна ‒ президент Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС», перший проректор з науково-педагогічної діяльності ДТЕУ, професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю "Споживач в умовах воєнного стану: чи захищені права?"
Присутні: представники громадських організацій з питань захисту прав споживачів, Міністерства економіки України, Громадської ради при Держпродспоживслужбі, Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, бізнес-структур, викладачі кафедри, науковці, здобувачі вищої освіти ДТЕУ

остання редакція 12.02.2024