Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Career week-2024

фінансового аналізу та аудиту

В рамках Career week-2024 здобувачі вищої освіти  ОП "Діджитал аудит та аналіз" (ОС бакалавр, магістр), "Фінансова аналітика" (ОС магістр), "Фінансовий контроль та аудит" (ОС бакалавр, магістр), "Облік, оподаткування та аудит" (ОС бакалавр)  протягом 01.04-05.04.2024 відвідали серію зустрічей зі стейкголдерами освітніх програм.

01.04.
гостьова лекція "Узгоджені процедури як один з ключових напрямів діяльності аудиторських фірм в Україні" - спікер Мусієнко В., керівниця департаменту управління якістю ТОВ "АК "ПІ.ЕС.ПІ.АУДИТ".
гостьова лекція "Роль незалежного аудиту у детінізації економіки. Реалії України" - спікер Богданова О., керуюча партнерка Crowe Erfold Ukraine, радник заступника Міністра фінансів України.
02.04.
гостьова лекція "Державна аудиторська служба України - Досвід. Доброчесність. Професіоналізм" - спікер Шинкаренко Ю., заступник директора департаменту - начальник відділу Державної аудиторської служби України.
03.04.
гостьова лекція "Mazars in Ukraine: кар'єра з нуля" - спікер Філіппова С., Senior Recruiter.
гостьова лекція "Шлях від студента до аудитора PwC" - спікер Арустамян А. спеціаліст з просування бренду роботодавця PwC.
гостьова лекція "Міжнародна компанія: очевидні та неочевидні переваги для старту кар'єри" - спікери Шевлюк В., молодша спеціалістка з розвитку бренду роботодавця; Білик А., старша спеціалістка з розвитку бренду роботодавця, Deloitte.
04.04.
гостьова лекція "Чому аудит - найкращий вибір твого майбутнього?" - спікер Несторук Д., Senior Audit Manager Grant ThorntonUkraine.

гостьова лекція "Можливості EY в Україні: як працює стратегічний консалтинг" - спікери: Костіцина Є., старша фахічиня з розвитку роботодавця EY, Матросова І., старша консультантка практики стратегії та інновацій EY Parthenon Ukraine.

Щиро дякуємо партнерам за цікаві зустрічі!

остання редакція 24.05.2024