Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Профорієнтаційна робота кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

В результаті плідного співробітництва в галузі навчальної, методичної роботи, початкової професійної підготовки, розвитку здібностей у дітей, за сприяння доцента кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Тищенко Ю.В. між Державним торговельно-економічним університетом та гімназією № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов (м. Київ) 13 травня 2024 року було укладено договір, предметом якого стала професійна орієнтація, пошук талановитої молоді, довузівська професійна підготовка учнів до вступу у Державний торговельно-економічний університет, до зовнішнього незалежного оцінювання.

Бажаємо майбутнім абітурієнтам гімназії № 315 успіхів у зовнішньому незалежному оцінюванні знань та вдалого вибору професійної освіти, здобуття якої забезпечить кваліфікований колектив ДТЕУ!

остання редакція 15.05.2024