Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Студентський круглий стіл «Антикорупція в забезпеченні повоєнного відновлення та розвитку України»

фінансового аналізу та аудиту

14 травня 2024 року відбувся міждисциплінарний студентський круглий стіл «Антикорупція в забезпеченні повоєнного відновлення та розвитку України» з метою обговорення зі стейкголдерами та здобувачами вищої освіти теоретичних і практичних аспектів антикорупційних заходів.

З вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту професор Каріна Назарова, завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Руслан Мельниченко та Наталія Парфенюк – сертифікований аудитор-практик, президент ГО ПО аудиторів, бухгалтерів і викладачів ОКД, член ради АПУ, керівник і партнер ТОВ АФ «ТЕО-АУДИТ», магістр психології.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Право», викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту та кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, а також здобувачі вищої освіти Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Університету Короля Данила, ВСП «КТЕФК ДТЕУ».

Основними темами для обговорення були:

• Антикорупційний аудит.
  • Фінансовий контроль як засіб протидії корупції.
  • Цифровізація бізнес-процесів у системі економічної безпеки суб’єкта господарювання.
  • Незалежний аудит в умовах глобалізації.
  • Корупційні виклики в умовах воєнного стану.
  • Правове регулювання протидії корупції.
  • Антикорупційна політика суб’єктів господарювання.

Активна участь здобувачів освіти у науковому заході, дискусія та обговорення учасниками круглого столу і запрошеними роботодавцями та стейкголдерами вкотре підкреслили важливість правового та аудиторського регулювання питань з виявлення та боротьби з корупцією та її наслідками у повоєнному відновленні України.

остання редакція 17.05.2024