Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Науково-дослідна робота студентів

Студенти спеціальності «Міжнародне право» реалізовують свій науковий потенціал через участь у конкурсах наукових робіт, наукових гуртках, наукових дослідженнях. Під керівництвом та спільно з викладачами кафедри проводять наукові дослідження з актуальних міжнародно-правових питань. Результати публікують у наукових фахових журналах, матеріалах Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференцій. Наші студенти на залишаються осторонь збройного конфлікту і своїми науковими дослідженнями доводять дієздатність міжнародного права у захисті нашої держави.

Студенти Ткачук Роман та Головко Єлизавета під науковим керівництвом доц. Невари Л.М. та доц. Кортукової Т.О. взяли участь у конкурсі організованим Благодійною організацією «Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»». Їх роботи опубліковані у Збірці наукових статей «Міжнародно-правові наслідки збройної агресії рф проти України». Активна участь студентів у науково-дослідній роботі свідчить про підготовку висококваліфікованих фахівців з міжнародного права, що є запорукою конкурентоздатності на сучасному ринку праці.

Виховання прогресивної наукової молоді формує наше майбутнє!

остання редакція 30.05.2024