Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Господарське процесуальне право

міжнародного, цивільного та комерційного права

НАВЧАЛЬНА ДИСЦИПЛІНА

ГОСПОДАРСЬКЕ ПРОЦЕСУАЛЬНЕ ПРАВО

Олександр Романович Івасин

доцент, кандидат юридичних наук, адвокат

(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, 2009р., керівник стажування стажистів Ради адвокатів Київської області) керуючий партнер Адвокатського об’єднання «КЕЙС ЕНД ПАРТНЕРС ІНТЕРНЕШНЛ»)

Ліщук О.В.

доцент, адвокат

Опис дисципліни

Вивчаючи дисципліну «Господарське процесуальне право», здобувачі отримують сучасні знання та практичні навички щодо процедури розгляду справи господарськими судами України, здійснення судочинства судами в господарській юрисдикції, захисту прав та законних інтересів, представництва інтересів в судах та ін. Завдання передбачають вирішення практичних кейсів, складання процесуальних документів сторонами,  використання електронних доказів, застосування електронних інструментів для роботи юриста ("Електронний суд", "Єдиний реєстр судових рішень", ресурси сайту "Судова влада України"), проблеми використання штучного інтелекту в судовому процесі, а також отримання навичок зі складання процесуальних документів судами.

Засвоєнню матеріалу сприяє моделювання на заняттях консультацій, опрацювання реальних судових справ, роботи з клієнтами, реалізація навичок спілкування при взаємодії з судовими органами.

Силабус

Навчальні матеріали:

завдання на практичне заняття

Екзаменаційні завдання попередніх семестрів:

Екзаменаційне завдання

Корисні посилання: